Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! Пропонуємо для ІС «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ» на акційних умовах придбати до 01.12.2018 р. оновлення  баз даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавних стандартів України" та "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив, в тому числі «Нового підходу»..." ! Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

Тут ведеться підтримка та супровід клієнтів, які придбали програмне забезпечення і бази даних, що розроблені у науково-інформаційному центрі "ЛЕОНОРМ". Вибравши відпоповідну сторінку, можна отримати відповіді на питання, що Вас цікавлять, внести свої зауваження та пропозиції відносно наших розробок:

[New!]Інформаційна Система Метролога "LeoMETR"
 

[New!]ІС "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ"
 

[New!]АРМ Органу з Сертифікації


АРМ “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження"

АРМ "ЛЕОНОРМ – акредитація"

АРМ Державного Метрологічного Нагляду

[New!]Посилання на зовнішні файлові ресурси для підтримка інформаційних систем від НІЦ "ЛЕОНОРМ"

Посилання на RuntimePack (http://www.leonorm.com.ua/UPDATE/RuntimePack_x86_x64.zip ) - це набір системних компонентів для Windows починаючи від версії 2000 і закінчуючи 10. Потрібен він для тих, хто при запуску програм, бачить помилку на перший погляд не пов'язану з самими продуктом безпосередньо, типу, не вистачає якогось там DLL файлу або бібліотеки.

В цьому розділі також повідомляється про вихід нових версій відповідних програмних продуктів, дається їх коротка характеристика. Чекаємо Ваших пропозицій та побажань.

УВАГА ! З 30 вересня 2011 працюють два телефонних номера технічної підтримки програмних продуктів виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" ( "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ", "LeoMETR-Start", АРМ ОС, та інші):  (032) 2768661 ,  (032) 2448939 та (050) 4304155. 

Рекомендуємо під час встановлення ІС "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ" та  "LeoMETR" на Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8 проводити  інсталяцію у папку "Документи" (тобто інсталювати у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача. Для локального встановлення Бази даних пропонуємо використовувати папку "Документи" (тобто розпаковувати БД у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача.

Пропонуємо вирішення проблем, які можуть виникнути у користувачів Windows Vista при введенні українських  букв:

1). Microsoft випустила оновлення (http://support.microsoft.com/kb/936060) для зареєстрованих користувачів Windows Vista.
У кого проблеми при введенні українських букв (друкує символи ?) встановіть цей патч  Microsoft.
Завантажити оновлення для Windows Vista x86 можна за адресою http://www.softbalance.com.ua/files/Windows6.0-KB936060-x86.msu

2). Проблема все-таки у Вісті. З російською мовою в тих самих програмах проблем немає. Віста з якоїсь причини вважає, що кодування української мови відмінне від кирилиці. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися програмою MSKLC і зробити українську розкладку, в системних настройках якої прописана російська мова. Її потрібно інсталювати, а потім вручну забрати в списку мов з-під російської та додати до української. Латка для виправлення проблеми з введенням українською мовою у неюнікодових застосунках для  Windows Vista можна завантажити тут: http://nahasaki.mylivepage.com/file/?fileid=1464
 Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2018, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені