Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

[New!]З 22.03.2024 р. ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних копій НД (точних копій оригінального тексту нормативного документу в електронному вигляді)

Інформація наших партнерів


Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»


Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») утворено постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2003 року № 1337.
Закон України «Про стандартизацію» (далі — Закон), який набрав чинності 03.01.2015 року, створює передумови наближення національної системи стандартизації до міжнародних і європейських норм та правил, а також реалізації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, зокрема в частині здійснення необхідної адміністративної та інституційної реформ.
Відповідно до частини першої статті 11 Закону, Мінекономрозвитку було утворено національний орган стандартизації (далі — НОС), який розпочав свою діяльність 03.01.2015.
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 1163 «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації» функції НОС виконує державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (далі – ДП «УкрНДНЦ»).
Детально з діяльністю ДП «УкрНДНЦ» можна ознайомитись на цьому сайті, який є офіційним (адреса: uas.gov.ua).

У складі підприємства працюють: Інститут стандартизації, Управління оцінки відповідності, Інститут підготовки фахівців Національного органу стандартизації та Національний фонд нормативних документів.
Відповідно до Закону «Про стандартизацію» до основних повноважень національного органу стандартизації належить:
— організація та координація діяльності щодо розроблення, прийняття, перевірки, перегляду, скасування та відновлення дії національних стандартів;
— прийняття, скасування та відновлення дії національних стандартів;
— підготовка та затвердження програми робіт з національної стандартизації;
— координація діяльності технічних комітетів стандартизації;
— видання національних стандартів;
— формування та ведення національного фонду нормативних документів.
— забезпечення функціонування та розвитку національної системи стандартизації; технічна перевірка проектів стандартів, гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими, координація діяльності національних технічних комітетів стандартизації (ТК), консультації щодо маркування продукції;
— сертифікація продукції, послуг та систем управління;
— оцінка відповідності продукції технічним регламентам;
— підготовка та підвищення кваліфікації фахівців у сфері стандартизації, сертифікації, метрології та систем управління, підготовка наукових кадрів вищої кваліфікації;
— видання наукового фахового журналу «Стандартизація, сертифікація, якість».

 


ПП "ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕРМІОНА":

Наше підприємство 12 років працює на ринку України і має великий досвід комплектації підприємств газової, нафтової, хімічної, харчової та інших галузях завдяки якості та гнучкій ціновій політиці.

Основною метою діяльності ПП "ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕРМІОНА" є продаж контрольно-вимірювального обладнання, а саме реалізація манометрів та перетворючів тиску, перетворювачів та датчиків температури (термометрів), витратомірів, рівнемірів, електротехнічних та електронних приладів, вторинно-функціонального обладнання, калібраторів, Ph-метрів ваг, та інших засобів вимірювальної техніки.

Як офіційний торговий представник фірми “EMERSON“ (США), та офіційний ділер фірми WIKA (Німеччина)  "ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "ГЕРМІОНА" пропонує прилади по цінах заводів-виробників.

Інформація для контактів:

Веб-сайт: www.germiona.com.ua
E-MAIL : info@germiona.com.ua
Телефон (факс): +38 (032) 297-00-90


Компанія InterSystems :

Передові технології баз даних.
InterSystems Caché забезпечує роботу найбільш важливих програм наших клієнтів, дозволяючи зберігати, використовувати та аналізувати транзакційні та історичні дані одночасно в будь-яких необхідних формах. Високошвидкісний SQL працює стабільно та безперебійно у всіх моделях даних.

У разі збільшення вимог до пропускної спроможності та обсягу даних Caché зберігає незмінно високу продуктивність
.

Web-site InterSystems ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.