Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! АКЦІЇ, що діють з 01.02.2018 р. на придбання оновлення бази даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавний стандартів України"!  Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook Сторінка "ЛЕОНОРМ" на twitterk

 

З  01.09.2015 діятимуть такі ціни за перехід у АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення /уповноваження”  версії 1.3х та  оновлення бази нормативних документів до актуального стану і технічну підтримку  АРМ протягом 1-го року:

Перехід з версій  1.1x-1.24 *

Перехід з версії  1.25 *

1200.00

840.00

* - (з ПДВ)

До  01.09.2015 діють такі ціни за перехід у АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення /уповноваження”  версії 1.3х і технічну підтримку протягом 1-го року:

Перехід з версій  1.1x-1.24 *

Перехід з версії  1.25 *

960.00

360.00

* - (з ПДВ)


Нова версія 1.3. Постачання цієї версії АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” почалось з 01.03.2014 р.

Нові можливості АРМ  стосовно версії  1.25

  Версія  1.3

При  формуванні номенклатур призначення / уповноваження використовується державний класифікатор "Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД) в редакції митного тарифу від 19.09.2013 р.".  

 

Для полегшення  переходу від  УКТЗЕД – 2007 до УКТЗЕД 2012 використовується таблиця  відповідністі між кодами цих ДК.

     

Внесено зміни в програмне забезпечення функціональних режимів E-mail, Сервіс,  які дозволять успішно встановлювати і використовувати  АРМ  під 64 бітними операційними системами Windows (наприклад – Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit).


АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення /уповноваження” , версії 1.3х – з  01.08.2014  нова ціна -  1800 грн. (з ПДВ)


Технічна підтримка АРМ

Технічна підтримка АРМ передбачає надання консультацій по E-mail або телефону щодо встановлення та експлуатації програмного забезпечення АРМ. Термін пільгової технічної підтримки складає 12 місяців з моменту постачання АРМ. Впродовж цього часу технічна підтримка надається безкоштовно. Після закінчення пільгового (безкоштовного) періоду, для подальшого обслуговування і оновлення систем, користувачам АРМ, необхідно оформити платну підписку на технічну підтримку.

Підтримка надається у рамках підписки на електронне видання "Інформаційно-Технологічний Супровід". В вартість Інформаційно-Технологічного Супроводу входять:

- консультації по E-mail або телефону щодо установки, впровадження та експлуатації АРМ;

- можливість отримувати оновлення програмного забезпечення АРМ;

- надання інформації про появу нових версій (модифікацій) АРМ;

- можливість звертатися із складними питаннями до розробників систем;

- надання знижок на придбання нових версій АРМ.

Вартість технічної підтримки АРМ на 6 місяців. ( з 01.01.2013.)                                  

Найменування продукту

Вартість (без ПДВ)

АРМ підготовки номенклатур продукції призначення/уповноваження версії  1.10-1.24

400.00

  Актуальні версії:

- АРМ ОС   -  6.93;

- АРМ підготовки номенклатур продукції призначення/уповноваження   -  1.25;

 Придбання актуальних версій надає користувачу право на безкоштовну технічну підтримку протягом 1–го року з дати оплати.


Нові можливості АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” стосовно версії 1.23. 

  •         В табличному представленні блоку даних номенклатур призначення/уповноваження при уточненні кодів НД, ДКПП, УКТЗЕД у відповідних класифікаторах (без вибору нових кодів  для занесення в блок даних) повернення в таблицю відбудеться на позицію, з якої здійснювався виклик класифікатора. (версія 1.24).  

  •          Замінено класифікатор ДК 016-97 на ДК 016:2010, який вступить в дію з 01.01.2012. У зв’язку з цим внесено відповідні зміни у функції ведення номенклатур призначення/уповноваження. (версія 1.25).

  •          При друкуванні класифікатора ДК 016:2010 надається ще можливість друкування в форматі MS Word. (версія 1.25).

  •          При формуванні номенклатур призначення/уповноваження у табличному представленні в форматі MS Word додано 5-у колонку „Позначення, назва нормативного документу”. (версія 1.25). Дана поправка у версії 1.25 діє з 21.11.2012 р.

  •          При імпортуванні номенклатур призначення/уповноваження з таблиці в форматі MS Word передбачено також імпорт 5-ї колонки „Позначення, назва нормативного документу” (у випадку відсутності даних – колонка пуста). (версія 1.25). Дана поправка у версії 1.25 діє з 21.11.2012 р.

  •          При імпортуванні номенклатур призначення/уповноваження з таблиці в форматі MS Word  або наповнення полів номенклатур за допомогою буфера обміну Windows розширено набір допустимих символів. В номенклатури без змін імпортуються  ще наступні символи:   , , – , „ , ‹ , › , « , » , Ѓ , ѓ. (версія 1.25). Ця поправка у версії 1.25 діє з 10.07.2013 р.


АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” , версії 1.2х– з 01.06.2010  нова ціна -  1400 грн. (без ПДВ)


Нові можливості АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” стосовно версії 1.14. 

·         В  режим КЛАСИФІКАТОРИ  додано нову  функцію „Переформування алфавітних покажчиків для каталогу НД”.  Алфавітні покажчики використовуються для швидкого пошуку НД при формуванні проектів номенклатур продукції призначення/уповноваження. Розробниками ПЗ  разом з базовим каталогом НД поставляються й алфавітні покажчики. Але при розширенні каталогу НД новими НД, введеними користувачем, слова з цих НД доповнять алфавітні покажчики тільки після виконання даної функції.  (версія  1.15).

·        В режимах ведення проектів номенклатур продукції призначення / уповноваження  в  функціях формування, модифікування значень конкретних полів одного блоку даних у версіях 1.1 – 1.15 було накладено обмеження в 200 рядків для табличного представлення одного блоку даних. Таке обмеження не дозволяло формувати проекткти номенклатур у складі одного блоку даних при загальній кількості рядків більшій від  200. Користувачу було необхідно ділити блоки даних на частини. В оновленій версіі АРМ максимальна кількість рядків одного блоку даних може досягати  10000. (версія 1.16)

·        В функціях виведення проектів номенклатур продукції призначення / уповноваження, затверджених номенклатур продукції призначення / уповноваження (Галузі призначення / уповноваження)  у формат текстового редактора MS Word  добавлено режим даного виведення без використання макрокоманд, що в свою чергу звільняє користувачів від додаткових настроювань, які необхідно виконати в режимі, що використовує макрокоманди. (версія 1.17)

·        Функції імпортування проектів номенклатур продукції призначення / уповноваження з таблиць в форматі текстового редактора MS WORD модернізовані в плані збереження позиційної відповідності між даними і при завантаженні їх в таблицю БД АРМ. Якщо ж така відповідність буде порушена, то тільки в межах окремої стрічки, яку користувач зможе легко виправити або в таблиці MS WORD, або в формі табличного ведення номенклатур продукціі в АРМ. (версія 1.18)

·         В функціях виведення проектів та затверджених номенклатур продукції призначення/ уповноваження  у формат текстового редактора MS Word в режимі „ПРОСТІШИЙ спосіб” користувачу пропонується два варіанти формування таблиці в форматі MS Word:  Варіант 1 – “Весь блок даних в один рядок таблиці Word” забезпечує вивід блоку даних в один рядок таблиці Word, що в достатній мірі дозволить зберегти користувацьке форматування і позиціонування даних з різних колонок таблиці. Варіант 2  - “Кожен рядок таблиці АРМ в окремий рядок таблиці Word” відповідає формату формування таблиці Word у попередній версії, а саме – кожен рядок таблиці АРМ виводиться в окремий рядок таблиці Word. (версія 1.19)

·        В табличному веденні проектів номенклатур продукції призначення/ уповноваження в колонках „ДКПП”, „Позначення НД, технічних регламентів” подвійним натисненням (клацанням) лівої клавіши маніпулятора „Миша” користувач активізує виведення на екран монітора додаткової інформації про конкретний документ. (версія 1.19)

·         Функцію імпортування  проектів номенклатур продукції призначення/уповноваження з таблиці текстового редактора MS WORD в БД АРМ доповнено способом Б.. Це спосіб імпортування без використання розбивки на блоки даних за допомогою „####. Важливим моментом даної функції є можливість застосування способів А., Б.  до однієї таблиці в форматі MS WORD. Вибір способу користувач здійснюватиме в залежності від того, як сформована таблиця в MS WORD. Спосіб А – використовування признаку блоку „####, Спосіб Б – не використовувати признак блоку, за блок приймається рядок таблиці. (версія 1.19)

·         В функціях ведення та відображення каталога нормативних документів деталізовано позицію „Ознака дії в Україні” (до внесення змін це поле могло приймати значення :  „+” – діє, „-” – не діє). Це поле може приймати наступні значення: чинний, скасований, замінений, не прийнятий і інше.

·          В функції „Імпортування ГП, ГУ з E-mail (дискети)” при імпортуванні в режимі з дискети встановлена можливість відновлення номенклатур призначення/уповноваження з набору даних Gp_nnnnn.rar, де  nnnnn – реєстраційний № АРМ, незалежно від того, чи занесені у відповідні таблиці дані про Свідоцтва призначення або уповноваження. (версія 1.21).

·         Актуалізовано Державний класифікатор ДК 004 – „Український класифікатор нормативних документів”. (версія 1.21). 

·         Виправлена неточність, яка виникала після закачки проектів номенклатур з таблиці MS Word, стосовно поля „Уктзед” в режимі табличного представлення номенклатур. (версія 1.22).

·         В функції ведення довідника „Випробувальних лабораторій (випробувальних центрів)” при  друкуванні стандартної форми переліку ВЛ(ВЦ) добавлено новий варіант формування такого переліку – в форматі MS Word. (версія 1.23).
Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2018, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені