Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. З 01.05.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

 • ДСТУ 7344:2022 "Дріжджі пивні. Технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на дріжджі пивні рідкі та дріжджі пивні висушені, які є відходами (залишками) під час виробництва пива та які використовують в харчовій промисловості, а також як кормовий матеріал у сільському господарстві, тощо.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пиво та безалкогольні напої» (ТК 67), Приватне акціонерне товариство «Українська галузева компанія по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «УКРПИВО»
  Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
  Кількість сторінок документу = 13.

 • ДСТУ EN ISO 22301:2021 (EN ISO 22301:2019, IDT; ISO 22301:2019, IDT) "Безпека та стабільність. Системи управління неперервністю бізнесу"
  Цей стандарт встановлює вимоги для запроваджування, підтримування та поліпшування системи управління, призначеної для захисту від непередбачених змін, зниження ймовірності їх виникнення, підготування себе до них, реагування на них і відновлювання себе, коли вони відбуваються.
  Установлені в цьому стандарті вимоги універсальні та застосовні до всіх організацій чи їхніх частин незалежно від типу, розміру та характеру діяльності організації. Ступінь застосування цих вимог залежить від виробничого середовища та складності організації.
  Цей стандарт поширюється на організації всіх типів і розмірів, які:
  a) запроваджують, підтримують і поліпшують СУНБ;
  b) прагнуть забезпечувати відповідність установленій політиці у сфері неперервності бізнесу;
  c) потребують мати можливість продовжувати постачати продукцію та надавати послуги з прийнятною,
  заздалегідь визначеною продуктивностю впродовж непередбачених змін;
  d) прагнуть підвищувати свою стабільність результативним застосовуванням СУНБ.
  Цей стандарт можна використовувати для оцінювання здатності організації задовольняти свої потреби та дотримувати своїх зобов’язань у сфері неперервності бізнесу
  Розробник: Tехнічний комітет стандартизації «Системи управління якістю» (ТК 189)
  Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
  Кількість сторінок документу = 26.

 • ДСТУ 9168:2021 "Судова експертиза зброї. Балістичні дослідження. Терміни та визначення понять"
  Цей стандарт усталює основні терміни та визначення понять/літерні познаки стосовно балістичних досліджень вогнепальної зброї, бойових припасів до неї, пов’язаних із їхньою дією явищ, процесів і слідів під час проведення судової експертизи зброї.
  Терміни, усталені цим стандартом, призначені для внормування та затвердження однозначно зрозумілих і несуперечливих термінів для всіх сфер застосування, зокрема в довідковій, методичній, технічній та науковій літературі.
  Під час судової експертизи зброї, крім поданих у цьому стандарті термінів і визначень позначених ними понять, можуть бути також ужиті інші терміни та визначення понять, застандартовані в суміжних галузях науки й техніки.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Судова експертиза» (ТК 192)
  Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 43.

 • ДСТУ EN 13684:2019 (EN 13684:2018, IDT) "Садове обладнання. Розпушувачі й аератори газонні,  керовані пішим оператором. Вимоги щодо безпеки"
  Цей стандарт установлює вимоги щодо безпеки та методи їх перевіряння на етапах конструювання та вироблення. Стандарт застосовний до газонних аераторів і розпушувачів з приводом від двигуна внутрішнього згоряння, керованих пішим оператором, призначених для відновлення газонів за допомогою, наприклад, вичісування засохлої трави, соломи або моху, розпушування поверхні ґрунту газону за допомогою зубців, які обертаються навколо горизонтальної осі.
  У цьому документі розглянуто всі суттєві небезпеки, небезпечні ситуації або небезпечні події, що стосуються аераторів та розпушувачів з двигуном внутрішнього згоряння, керованих пішим оператором, коли їх використовують за призначенням та за умов нецільового використання, які розумно передбачені виробником. Цей стандарт описує методи усунення чи зменшення видів небезпек, які виникають під час використання машини. Крім того, цей стандарт визначає тип інформації, яку повинен надавати виробник для її безпечного експлуатування.
  У тексті цього стандарту термін «машина» застосовують для машин, відомих як аератори, розпушувачі, лункоутворювачі газонні, а також граблі чи підбирачі трави.
  Цей стандарт не поширюється на:
  — аератори/розпушувачі, виготовлені на базі машин, на які поширюється сфера застосування
  EN 709:1997 + A4:2009 та оснащених знаряддям для аерації/розпушування;
  — аератори без урухомника;
  — аератори з вертикальною віссю, чи аератори, які врізаються в ґрунт зворотно-поступальним рухом або тиском води.
  Вплив на довкілля у цьому стандарті не розглядають.
  Цей документ не застосовують до аераторів/розпушувачів, виготовлених до дати його опублікування.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Трактори і сільськогосподарські  машини» (ТК 69)»
  Стандарт набув чинності  2019-11-01.
  Кількість сторінок документу = 51.

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.