Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  •  ДСТУ EN 1434-6:2023 (EN 1434-6:2022, IDT) "Лічильники теплової енергії. Частина 6. Встановлення, введення в експлуатування, контролювання під час експлуатування та технічне обслуговування"
    Цей стандарт застосовний до встановлення, введення в експлуатування, контролювання під час експлуатування та технічного обслуговування лічильників теплової енергії. Лічильники теплової енергії — це прилади, призначені для вимірювання енергії, яку в теплообмінному контурі поглинає (охолодження) або віддає (нагрівання) рідина, що має назву теплоносія. Лічильник теплової енергії показує кількість теплової енергії в стандартних одиницях. Цей стандарт поширюється лише на лічильники для закритих систем, де перепад тиску на теплове навантаження обмежений.
    Цей стандарт не застосовний до:
    - вимог щодо електричної безпечності устатковання;
    - вимог щодо безпечності устатковання, що працює під тиском; та — перетворювачів температури, які монтують на поверхні
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Промислова термометрія» (ТК 65), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» (ДП НДІ «Система»).
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

  • ДСТУ EN 1434-2:2023 (EN 1434-2:2022, IDT) "Лічильники теплової енергії. Частина 2. Вимоги до конструкції"
    Цей стандарт установлює вимоги до конструкції лічильників теплової енергії. Лічильники теплової енергії — це прилади, призначені для вимірювання енергії, яку в теплообмінному контурі поглинає (охолодження) або віддає (нагрівання) рідина, що називають теплоносієм. Лічильник теплової енергії показує кількість теплової енергії в прийнятих одиницях.
    Вимоги цього стандарту поширюються лише на лічильники для закритих систем, де перепад тиску на теплове навантаження обмежений.
    Цей стандарт не застосовний до:
    - вимог щодо електричної безпечності устатковання;
    - вимог щодо безпечності устатковання, що працює під тиском;
    - перетворювачів температури, які монтують на поверхні.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Промислова термометрія» (ТК 65), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» (ДП НДІ «Система»).
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

  • ДСТУ EN IEC 62053-24:2023 (EN IEC 62053-24:2021; А11:2021, IDT; IEC 62053-24:2020, IDT) "Засоби вимірювання електричної енергії Спеціальні вимоги Частина 24. Лічильники основного складника реактивної енергії статичні (класи точності 0,5 S, 1 S, 1, 2 та 3)"
    Цей стандарт поширюється лише на статичні лічильники реактивної енергії класів точності 0,5 S,1 S, 1, 2 та 3, призначені для вимірювання електричної реактивної енергії змінного струму в мережах 50 Гц або 60 Гц і застосовується лише для випробувань типу. У цьому стандарті використано умовне визначення реактивної енергії, у якому реактивну потужність та енергію обчислюють тільки за основними частотними складниками струмів і напруг. Цей стандарт поширюється на обладнання для вимірювання електричної енергії, призначене,щоб:
    - вимірювати та контролювати електричну енергію в електричних мережах напругою до 1 000 В;
    - містити всі функціональні елементи включно з додатковими модулями, розміщені в одному або окремому корпусі лічильника, за винятком індикаційних дисплеїв;
    - працювати з інтегрованими або відокремленими індикаційними дисплеями чи без індикаційного дисплея;
    - бути встановленими у відповідний з’єднувач або стійку;
    - опціонально надавати додаткові функції, крім тих, що призначені для вимірювання електричної енергії.
    Лічильники, призначені для роботи з малопотужними вимірювальними трансформаторами (МВТ, як визначено в серії IEC 61869), можна перевіряти на відповідність цьому стандарту, якщо лічильники та їхні МВТ перевіряють разом і вони відповідають вимогам до лічильників безпосереднього підключення.
    Цей документ не поширюється на:
    - лічильники, для яких напруга лінія–нейтраль, отримана з номінальних напруг, перевищує 1 000 В;
    - лічильники, призначені для з’єднання з малопотужними вимірювальними трансформаторами (МВТ, як визначено в серії IEC 61869), у разі випробування без таких трансформаторів;
    - вимірювальні системи, складені з кількох пристроїв (крім МВТ), фізично віддалених один від одного;
    - переносні лічильники;
    - лічильники, які використовують у рухомому складі, транспортних засобах, кораблях і літаках;
    - лабораторне та вимірювальне обладнання;
    - еталонні лічильники;
    - інтерфейси даних до реєстру лічильника;
    - відповідні з’єднувачі або стійки, які використовують для встановлення засобів обліку електроенергії;
    - будь-які додаткові функції, які забезпечують лічильники електроенергії;
    Цей стандарт не охоплює заходи щодо виявлення шахрайських спроб втручання в роботу лічильника (злом) та запобігання їм.
    - діапазон вимірювання стандартних ТС нормовано від 0,05 ∙ In до Imax для класів точності 0,1, 0,2, 0,5 та 1, і ці ТС використовують для лічильників класів точності 1, 2 та 3 відповідно до цього стандарту;
    - діапазон вимірювання спеціальних ТС нормовано від 0,01 ∙ In до Imax для класів точності 0,2 S та 0,5 S, і ці ТС використовують для лічильників класів точності 0,5 S та 1 S згідно з цим стандартом;
    - комбінації стандартних ТС і лічильників класів точності 0,5 S та 1 S є предметом угоди між виробниками та покупцями.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби вимірювання електричних і магнітних величин» (ТК 90).
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

  • ДСТУ EN 12274-7:2023 (EN 12274-7:2005, IDT) "Литі емульсійно-мінеральні суміші. Частина 7. Вібраційне випробування на стираність"
    Цей стандарт установлює метод випробування щодо визначення придатності заповнювачів і катіонних емульсій для вироблення литих емульсійно-мінеральних сумішей та, за потреби, впливу окремих добавок. Цей стандарт поширюється на литі емульсійно-мінеральні суміші.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
    Стандарт набуде чинності:  2024-06-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.