Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ EN ISO 4254-17:2022 (EN ISO 4254-17:2022, IDT; ISO 4254-17:2022, IDT) "Сільськогосподарські машини. Вимоги щодо безпеки. Частина 17. Комбайни для збирання коренеплодів"
    Цей стандарт, використовуваний разом з ISO 4254-1, установлює вимоги щодо безпеки та їх перевіряння під час конструювання і виробництва таких типів причіпних, навісних або самохідних машин для збирання коренеплодів:
    - просіювальних комбайнів,
    - копальних комбайнів,
    - бральних комбайнів,
    і які виконують більше ніж одну з таких операцій: збирання бадилля / листя, викопування / підбирання /підіймання, очищення, транспортування та вивантаження коренеплодів. Цей стандарт також застосовний до листє- та гичкозбиральних машин, які використовують окремо.
    Цей стандарт не поширюється на навантажувачі-очисники, які працюють з купами буряків.
    Для цих типів машин додаткових небезпек наразі не розглядають у цьому стандарті. Крім того, цей стандарт визначає тип інформації щодо безпечних методів роботи, яку повинен надати виробник. Перелік суттєвих небезпек, розглянутих у цьому стандарті, наведено в додатку A. Екологічних аспектів у цьому стандарті не розглядають. У цьому стандарті частково розглядають небезпеку шуму. Цей стандарт поширюється насамперед на машини, виготовлені після дати його публікації.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Трактори і сільськогосподарські машини» (ТК 69).
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.
    Кількість сторінок документу = 52.

  • ДСТУ ISO 17892-3:2023 (ISO 17892-3:2015, IDT) "Геотехнічні дослідження та випробування. Лабораторні випробування ґрунту. Частина 3. Визначення щільності частинок"
    Цей стандарт установлює методи випробування для визначення щільності частинок ґрунтів. Цей стандарт застосовують для лабораторного визначення щільності частинок ґрунту в рамках геотехнічних досліджень, що описує два методи: метод пікнометра із витісненням рідини і метод пікнометра із витісненням газу. Метод рідинного пікнометра, який зазначено в цьому стандарті, застосовують до типів ґрунтів, розміри частинок яких складають близько 4 мм, або до попередньо подрібненого ґрунту, щоб задовольнити цю вимогу. Великі пікнометри використовують для крупнозернистих матеріалів. Розмір часток ґрунтів, придатних для випробування в газовому пікнометрі, обмежений розмірами контейнера для зразка конкретного використовуваного газового пікнометра.
    Розробник: Технічний комітетстандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна (ДП «ДерждорНДІ»).
    Стандарт набуде чинності:  2024-07-01.

  • ДСТУ EN 62586-1:2019 (EN 62586-1:2017, IDT; IEC 62586-1:2017, IDT) "Вимірювання якості електроенергії в системах електроживлення. Частина 1. Прилади для вимірювання параметрів якості електроенергії (PQІ)"
    Цей стандарт визначає вимоги до продукції та ефективності для приладів, функції яких охоплюють вимірювання, запис і, можливо, моніторинг параметрів якості електричної енергії в системах електропостачання, й чиї методи вимірювання (клас A або клас S) визначено в IEC 61000-4-30. Ці вимоги застосовують до одно-, дво- (розділена фаза) та трифазних систем електроживлення змінного струму з частотою 50 Гц або 60 Гц.
    Ці прилади можна використовувати:
    - у виробництві, передаванні та розподілі електричної енергії, наприклад, всередині електростанції, підстанції або з’єднаннях розподільчої генерації;
    - у місці під’єднання установки до мережі, наприклад, щоб перевірити відповідність умовам договору про приєднання між оператором мережі та споживачем.
    Примітка. Ці прилади також можна використовувати для інших застосувань, наприклад, у середині комерційних/промислових установок, особливо там, де необхідні зіставні вимірювання (наприклад, центри обробки даних або нафтохімічні заводи).
    Ці прилади є стаціонарними або переносними. Вони призначені для використання як у приміщенні, так і на вулиці. Такі пристрої, як цифрові аварійні реєстратори, лічильники енергії/потужності, реле захисту або автоматичні вимикачі, можуть містити функції якості електричної енергії класу A або S, які визначено в IEC 61000-4-30. Якщо для таких пристроїв визначено відповідність вимогам цього стандарту, то цей стандарт повністю застосовний, і його застосовують додатково до відповідного стандарту на продукцію.
    Цей стандарт не замінює відповідний стандарт на продукцію. У цьому документі не розглядають інтерфейс користувача чи теми, не пов’язані з продуктивністю вимірювання пристрою. Цей документ не охоплює подальше обробляння та інтерпретацію даних за допомогою, наприклад, спеціального програмного забезпечення.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби вимірювання електричних і магнітних величин» (ТК 90).
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-01
    .


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.