Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

В НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн. та є однією з найнижчих в Україні. Увага! НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ EN ISO 23771:2019 (EN ISO 23771:2015, IDT; ISO 23771:2015, IDT) "Текстильне устатковання. Настанови щодо проектування текстильного устатковання з низьким рівнем шуму"
    Цей стандарт допомагає проектувальникам (конструкторам) щодо розроблення текстильних машин із низьким рівнем шуму. Для цього описано значні джерела шуму окремих типів текстильних машин і відповідні заходи для боротьби із шумом.
    Цей стандарт не поширюється на елементи, необхідні для роботи текстильної машини, які не є частиною текстильної машини (наприклад, пристрої для транспортування технологічного матеріалу та забезпечення його подавання).
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація побутових машин та приладів» (ТК 13).
    Стандарт набув чинності  2021-08-01.
    Кількість сторінок документу = 31

  • ДСТУ EN 12999:2021 (EN 12999:2020, IDT) "Крани вантажопідіймальні. Крани-маніпулятори"
    Цей документ установлює мінімальні вимоги до проектування, розрахунку, експертизи та випробування кранів-маніпуляторів із гідравлічним приводом та їх кріплення на транспортних засобах або стаціонарних фундаментах.
    Цей документ стосується кранів-маніпуляторів, призначених для установки на:
    - дорожні транспортні засоби, охоплюючи причепи, з достатньою несною здатністю;
    - трактори (дорожні або сільськогосподарські), де тільки буксирований причіп має можливість перевозити вантаж;
    - знімні кузови, що перевозяться будь-чим з перерахованих вище;
    - інші типи транспортних засобів (наприклад, окремі навантажувачі, машини на гусеничному ходу, залізничні транспортні засоби, неморські судна);
    - стаціонарні фундаменти.
    Цей документ також застосовується до кранів-маніпуляторів, оснащених спеціальними інструментами або змінним обладнанням (наприклад, грейфером, грейферним ковшем, затискачем для піддонів тощо), як зазначено у настанові оператора.
    Цей стандарт не поширюється на крани-маніпулятори, які використовують на борту морських суден, або на кранах із шарнірно-зчленованою стрілою, які розроблені як загальні складові частини спеціального обладнання, такого як трактори.
    Цей документ не поширюється на крани-маніпулятори, виготовлені до публікації цього документа.
    Для кранів-маніпуляторів, спроектованих до публікації цього документа, як і раніше, застосовуються положення, що стосуються розрахунків напружень у версії EN 12999, яка діяла на момент їх проектування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Крани, підйомні пристрої та відповідне обладнання» (ТК 16).
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 86

  • ДСТУ EN 250:2017 (EN 250:2014, IDT) "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Апарати дихальні автономні резервуарні зі стисненим повітрям. Вимоги, випробування та марковання"
    Цей стандарт визначає мінімальні вимоги до автономних резервуарних підводних дихальних апаратів зі стисненим повітрям та їхніх вузлів для забезпечення мінімального рівня безпечної роботи апарата під час занурювання на глибину до 50 м.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Безпека промислової продукції та засоби індивідуального захисту працюючих» (ТК 135).
    Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 35

  • ДСТУ ETSI EN 319 162-1:2021 (ETSI EN 319 162-1 V1.1.1 (2016–04), IDT) "Електронні підписи та інфраструктури (ESI). Контейнери пов’язаних підписів (ASiC). Частина 1. Структурні блоки та базові контейнери ASiC"
    У цьому стандарті визначено контейнери пов’язаних підписів (ASiC), які поєднуються в один цифровий контейнер на основі ZIP [5] або окремих цифрових підписів, чи підтверджень часу, з кількома файловими об’єктами (наприклад, документи, структуровані дані XML формату, електронні таблиці, мультимедійний контент), до якого їх застосовують.
    У цьому стандарті визначено структурні блоки контейнерів ASiC загальної призначеності та обмежений набір базових контейнерів.
    ASiC підтримує такі формати підпису та підтвердження часу:
    - об’єкт CAdES, що охоплює підписи CAdES (ETSI EN 319 122-1 [1] та ETSI EN 319 122-2 [11]);
    - підписи XAdES (ETSI EN 319 132-1 [2] та ETSI EN 319 132-2 [12]);
    - IETF RFC 3161 [3] та оновлені за допомогою IETF RFC 5816 [13] токени позначок часу; і
    - записи доказів IETF RFC 4998 [8] або IETF RFC 6283 [9].
    Примітка 1. Не існує жодних обмежень для підтвердження часу, що, зрештою, використовують у підписах CAdES або XAdES.
    Визначені в цьому стандарті структурні блоки підтримують додаткові функції, які раніше не були підтримувані зазначеними вище форматами, такі як позначення часу та підписання CAdES багаточастинних вмістів та паралельні підписи XAdES, які можна використовувати в інших контекстах.
    У цьому стандарті визначено базові контейнери, які забезпечують основні функції, необхідні для широкого кола варіантів застосування в бізнесі та державному урядуванні для електронних процедур та обміну даними, застосовуваними широким колом спільнот, коли є явна потреба у їх інтероперабельності.
    Цей стандарт спрямовано на підтримку позв’язуваних підписом контейнерів у різних регуляторних структурах.
    Розробник: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН та МОН України, Технічний комітет стандартизації «Інформаційні технології» (ТК 20)
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 31

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.