Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. З 01.05.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ 9128:2021 "Рідини, що використовують в електронних сигаретах. Загальні технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на рідини, що використовують в електронних сигаретах, які містять або не містять нікотин (далі — рідини) та їх споживають вдиханням аерозолю, утвореного внаслідок нагрівання рідини.
    Цей стандарт не поширюється на рідини, що містять тютюн, та рідини, що належать до лікарських засобів.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Управління якістю виробництва виноробної продукції, горілок, лікеро-горілчаних напоїв та тютюнових виробів і методи їх контролю» (ТК 150).
    Стандарт набуде чинності  2022-07-01.
    Кількість сторінок документу = 11.

  • ДСТУ EN 62305-3:2021 "Блискавкозахист. Частина 3. Фізичні пошкодження будівель (споруд) та небезпека для життя"
    Цей стандарт містить вимоги щодо захисту будівлі (споруди) від фізичних пошкоджень за допомогою системи блискавкозахисту (LPS), а також від небезпеки для життя унаслідок дії напруги дотику та крокової напруги поблизу LPS. Цей стандарт є прийнятним:
    а) для проєктування, монтажу, перевірки і технічного обслуговування LPS для будівель (споруд) без обмеження їхньої висоти.
    б) для вжиття заходів для захисту від загрози для життя унаслідок дії напруги дотику та крокової напруги.
    Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 127.

  • ДСТУ EN 1097-8:2021 "Методи випробування з визначення механічних і фізичних характеристик заповнювачів. Частина 8. Визначення стійкості до полірування"
    Цей стандарт установлює еталонний метод визначення показника стійкості до полірування (PSV) крупного заповнювача для дорожнього покриття, який використовують для типового випробування та у спірних випадках. Для інших потреб, зокрема контролювання виробництва на підприємстві, можна використовувати інші методи випробування, якщо підтверджено їх відповідність з еталонним методом.
    У додатку A встановлено метод визначення показника стираності заповнювача (AAV). Примітка. Метод AAV застосовують, якщо потрібно застосовувати відомі види шорстких заповнювачів (зазвичай порід з PSV 60 чи більше), які схильні до стираності під час дії транспорту.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307).
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу =
    26

  • ДСТУ EN 1097-7:2021 "Методи випробування з визначення механічних та фізичних характеристик заповнювачів. Частина 7. Визначення густини частинок наповнювача пікнометричним методом"
    Цей стандарт установлює еталонний метод визначення густини частинок наповнювача з використанням пікнометра, який застосовують для типових випробувань та у спірних випадках. Для інших потреб, зокрема контролювання виробництва на підприємстві, можна використовувати інші методи випробування, якщо підтверджено їхню кореляцію з еталонним методом.
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 11

  • ДСТУ EN 1097-6:2021 "Методи випробування з визначення механічних та фізичних характеристик заповнювачів. Частина 6. Визначення середньої густини та водопоглинання"
    Цей стандарт установлює еталонні методи визначення густини зерен та водопоглинання стандартних і легких заповнювачів, які використовують для типового випробування та у спірних випадках. Для інших потреб, зокрема контролювання виробництва на підприємстві, можна використовувати інші методи випробування, якщо підтверджено їх кореляцію з еталонним методом. Для зручності деякі з цих методів описано в цьому стандарті.
    Еталонні методи для стандартних заповнювачів:
    - метод дротяної корзини для зерен заповнювача, що залишаються на ситі з розміром отворів 31,5 мм (розділ 7, за винятком залізничного баласту, для якого використовують метод згідно з додатком B);
    - метод пікнометра для зерен заповнювача, що проходять крізь випробувальне сито з розміром отворів 31,5 мм і залишаються на випробувальному ситі з розміром отворів 4 мм (розділ 8);
    - метод пікнометра для зерен заповнювача, що проходять крізь випробувальне сито з розміром отворів 4 мм і залишаються на випробувальному ситі з розміром отворів 0,063 мм (розділ 9).
    Настанову щодо значення та використання різних параметрів густини зерен і водопоглинання наведено в додатку H.
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 40

  • ДСТУ EN 1097-5:2021 "Методи випробування з визначення механічних та фізичних характеристик заповнювачів. Частина 5. Визначення вологості висушуванням у сушильній шафі"
    Цей стандарт установлює еталонний метод, який використовують для типових випробувань та у спірних випадках, визначення вологості заповнювачів висушуванням у вентильованій сушильній шафі. Для інших потреб, зокрема контролювання виробництва на підприємстві, можна використовувати інші методи випробування, якщо підтверджено їх кореляцію з еталонним методом.
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 11

  • ДСТУ EN 1097-4:2021 "Методи випробування з визначення механічних та фізичних характеристик заповнювачів. Частина 4. Визначення порожнистості сухого ущільненого наповнювача"
    Цей стандарт установлює еталонний метод визначення порожнистості сухого ущільненого наповнювача з використанням приладу Рігдена, який застосовують для типового випробування та у спірних випадках. Для інших потреб, зокрема контролювання виробництва на підприємстві, можна використовувати інші методи випробування, якщо підтверджено їх кореляцію з еталонним методом. Випробування використовують для наповнювачів штучного та природного походження. Його використовують, наприклад, для визначення бітумомісткості бітуму.
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУEN 1097-3:2021 "Методи випробування з визначення механічних і фізичних характеристик заповнювачів. Частина 3. Визначення насипної густини та порожнистості"
    Цей стандарт установлює метод визначення насипної густини висушеного заповнювача та обчислення порожнистості.
    Метод використовують для природних і штучних заповнювачів з максимальним розміром зерен до 63 мм.
    Метод визначення дійсної густини наповнювача в гасі наведено в додатку А.
    Стандарт набув чинності  2022-06-01.
    Кількість сторінок документу = 12

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.