Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

В НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн. та є однією з найнижчих в Україні. Увага! НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ EN 13135:2019 (EN 13135:2013 + A1:2018, IDT) "Крани вантажопідіймальні. Вимоги щодо безпеки. Конструкція. Вимоги до устатковання"
    Цей стандарт встановлює вимоги до проектування і вибору електричного, механічного, гідравлічного і пневматичного обладнання, що використовується в усіх типах кранів і пов’язаних з ними основних вантажопідіймальних пристроїв з цілями захисту персоналу від небезпек, що впливають на їхнє здоров’я, безпеки і забезпечення надійності функцій.
    Електричне обладнання, охоплене цим стандартом, починається в точці підімкнення живлення до крана (вимикач электропостачання крана), враховує системи для електропостачання і керування постачанням, розташовані за межами крана, наприклад, гнучкі кабелі, провідники або стрижні, електродвигуни та безкабельні органи керування.
    Принципи, які повинні застосовуватися для кранів транспортування небезпечних вантажів, наведено в цьому стандарті. Додаткові вимоги наведені для кранів, що транспортують гарячий розплавлений метал.
    Стандарт не охоплює детальне проектування окремих елементів обладнання, за винятком того, що стосується їх вибору для конкретного аспекту використання.
    Небезпеки щодо шуму не охоплені цим стандартом. Вони розглядаються в стандартах безпеки, специфічних для кожного типу крана.
    Специфічні ризики, пов’язані з потенційно вибухонебезпечним середовищем, іонізуючим випромінюванням, і роботи в електромагнітних полях за межами діапазону EN 61000-6-2 не охоплені цим стандартом.
    Цей стандарт не поширюється на крани, які вироблені до дати публікації цього стандарту.
    Стандарт  набуде  чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 60

  • ДСТУ 9125:2021 "Консерви. Соки та нектари фруктові. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на консервовані фруктові соки та нектари (далі - консерви), виготовлені з відповідно підготовлених свіжих, охолоджених або швидкозаморожених фруктів, соків-напівфабрикатів (зокрема
    асептичного консервування) з додаванням чи без додавання цукрів та/або меду, та/або підсолоджувачів, та/або підкислювачів.
    Цей стандарт не поширюється на продукти для дитячого харчування.
    Консерви призначені для реалізації в торговельній мережі та закладах ресторанного господарства.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Продукти з овочів і фруктів та устаткування для їх переробки» (ТК 24).
    Стандарт  набув  чинності  2022-07-01.
    Кількість сторінок документу = 27

  • ДСТУ-П CEN/TS 16459:2021 (CEN/TS 16459:2019, IDT) "Зовнішній вогневий вплив на покриття та покрівлі. Розширене застосування результатів випробування згідно з CEN/TS 1187"
    Цей сстандарт надає рекомендації щодо процесу та розвитку сфер розширеного застосування з використанням результатів випробувань, отриманих згідно з CEN/TS 1187, випробування 1-4, і внесених у звіти про випробування, та іншої відповідної інформації для оцінювання й класифікації характеристик покриттів/покрівель. Цей стандарт надає методологію для розгляду можливого впливу на класифікацію згідно з EN 13501-5 одноразових чи багаторазових змін окремих параметрів виробу та параметрів кінцевого використання покриття/покрівлі.
    Конкретні рекомендації з користування ним наведено в додатках A, B, C та D, випробування 1-4, відповідно, згідно з CEN/TS 1187.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
    Стандарт  набув  чинності  2022-05-01.
    Кількість сторінок документу = 95

  • ДСТУ EN 12021:2017 (EN 12021:2014, IDT) "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Стиснені гази для дихальних апаратів"
    Цей стандарт установлює вимоги щодо якості стисненого газу, який постачають для змішування чи використання в засобах індивідуального захисту органів дихання та під час гіпербаричних та гіпобаричних операцій. У цьому стандарті враховано використання стиснених газів під нормальним атмосферним тиском, а також під гіпербаричним та гіпобаричним тиском. Цей стандарт не поширюється на стиснені гази для лікувального призначення чи аерокосмічних застосувань.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Безпека промислової продукції та засоби індивідуального захисту працюючих» (ТК 135).
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 15

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.