Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

В НІЦ "ЛЕОНОРМ" вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту складає 45,90 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)


On-line підтримка Інформаційної Системи Метролога "LeoMETR"

[New!]13.01.2022 року вийшла нова версія 4.0.8 Інформаційної Системи (ІС) "LeoMETR".


Що нового у версії
4.0.
8 ІС "LeoMETR" у порівнянні з версією 4.0.7:

 •   Тепер в режимі ведення БД "АРМ Метролог" нові ЗВТ по-замовчуванню не приймають участі в автоматизованих процесах (повірка, калібрування, атестація (ВМХ), ТО).

 •    Додано нові інформативні повідомлення при старті системи «LeoMETR». Вони відображаються 1 раз на день. 

 •    Підвищено швидкість відображення бібліографії НД, якщо БД розташована в локальній мережі.

 •    У режим "Реанімація БД" додано пакування та реіндексація таблиць. База вибирається через діалог "Відкрити".

 •   Тепер при відкритті БД список результатів пошуку відразу оновлюється з активної гілки Класифікації.

 •    Оновлено програму активації системи «LeoMETR».

 •    Тепер тема Windows підтримується і для внутрішніх вікон системи «LeoMETR».

 •    Виправлено ряд помилок. 

408

 

18.06.2021 року вийшла версія 4.0.7 Інформаційної Системи (ІС) "LeoMETR".


Що нового у версії
4.0.7 ІС "LeoMETR" у порівнянні з версією 4.0.
5:

 •  Виправлення оновлення Бази Даних "АРМ Метролога" до 4 версії.

 •  Нові іконки прапорців наявності файлів і коментарів. 

 •  Додано можливість обліку невизначеностей багато діапазонних ЗВТ.

 •  Оновлено документацію. Виправлено режим виклику довідки.

 •  Тепер перевірка повторного запуску програми сумісна з термінальним режимом.

 •  Змінено механізм розпізнавання БД з можливістю редагування.

LEOMETR 4.0.6

*- Звертаємо Вашу увагу, що функція оновлення програмного забезпечення  LeoMETR 4 активна тільки за умови позитивного налаштування: "Повідомлення про наявність оновлення ПЗ" в "Настройках" програми.

 

[New!]Для ознайомлення Ви можете завантажити оновлене щодо версії 4  "Керівництво користувача LeoMETR (LeoMetr_Start.pdf) в архівному файлі LeoMetr4_PDF.zip .

 

Увага! З метою врахування змін, що випливають із Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання» від 06.06.2019 № 2740-8 та пов'язаних з ним нормативно-правових актів НІЦ "ЛЕОНОРМ", а також пропозицій наших клієнтів  завершено розробку нової версії 4.0 ІС "LeoMETR"!


29.04.2021 року розпочалось постачання версії 4.0.5 ІС "LeoMETR".


Що нового в версії 4 "LeoMETR" у порівнянні з версією 3:

1. Новий звіт в Excel "ЗВТ, що підлягають калібруванню".

2. Новий вид процесів перевірки ЗВТ "Визначення метрологічних характеристик" (або "Атестація"), та Технічне обслуговування включно з періодичністю та історією і т.ін. по аналогії з повіркою та калібруванням з можливістю формувати звіти.

3. Нове дерево Класифікації ЗВТ, інші зміни в інтерфейсі користувача.

4. Оновлені режими "Синхронізація наявних файлів2" і "Оновлення розрахункових даних" для ведення системи інформаційних прапорців.

5. Автоматизоване оновлення Реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки.

6. Адаптація ПЗ ІС "LeoMETR" до Windows 10.

 Повідомляємо також нашим клієнтам, що у 2021 році завершиться технічна підтримка та супровід 3 версії ІС "LeoMETR"!

Звертаємо Вашу увагу, що з 01.03.2021 р.  діють нові ціни на придбання Інформаційної системи LeoMETR-F (FULL) на 1 робоче місце = 7200 грн., а вартість переходу з версії 3 на версію 4 для 1 робочого місця = 3600 грн.

Пропонуємо надсилати побажання та пропозиції щодо нової версії 4 "LeoMETR" на електронну адресу підтримки: si@leonorm.lviv.ua .


 

Пропонуємо Вам переглянути відео, яке ознайомить Вас з можливостями іформаційної системи «LeoMETR» 3 версії ( https://youtu.be/UVlim9yAO08 )
 


11.11.2021 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.3.0 !

Нове в ІС LeoMETR 3.3.0 :

 • Повідомлення для користувачів про завершення підтримки 3 версії

Увага! 1 грудня 2021 року завершується технічна підтримка та супровід 3 версії ІС "LeoMETR"! Клієнтам необхідно придбати та здійснити перехід з версії 3 на версію 4 ІС "LeoMETR"!

Функція оновлення програмного забезпечення  LeoMETR активна тільки за умови позитивного налаштування: "Повідомлення про наявність оновлення ПЗ" в "Настройках" програми.

Для локального оновлення програмного забезпечення оновлення LeoMETR до версії 3.3.0 (при наявності відповідного ключа ліцензії)  Вам необхідно:   Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/2/LM_STR_3X3X0.zip.

 

27.10.2020 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.8 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.8 :

 • Виправлення "прогресу" оновлення розрахункових даних.
 • Виправлення помилок в режимі "Звіти":
  - Деякі звіти не мали заголовків.
  - У деяких звітів пришвидшено формування.
  - Не вірно відображалось "Місце установки" в періодичних планах.
  - В "План калібрування" додано "прогрес" формування звіту.
  - В "Графік ЗВТ" і "План калібрування" потрапляли ЗВТ, які могли не приймати участь в повірці/калібруванні.

Звертаємо Вашу увагу, що функція оновлення програмного забезпечення  LeoMETR активна тільки за умови позитивного налаштування: "Повідомлення про наявність оновлення ПЗ" в "Настройках" програми.

Для локального оновлення програмного забезпечення оновлення LeoMETR до версії 3.2.8 (при наявності відповідного ключа ліцензії)  Вам необхідно:   Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/2/LM_STR_3X2X8.zip.


 ДЛЯ KЛІЄНТІВ, ЯКІ ПРИДБАЛИ 3 ВЕРСІЮ "LeoMETR FULL" - пропонуємо також посилання на zip - архів дистрибутива оновленої 3.2.8 версії програмного забезпечення для початкового встановлення : http://www.leonorm.com.ua/UPDATE/LeoMetr/3/setup3.zip (з новою версією програми активації - AktivLEOMETR.zip)

 

15.10.2020 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.7 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.7 :

 • Виправлення помилки, яка могла виникати при оновленні Баз Даних, у випадку, коли ключ ліцензії не містить прав на оновлення БД.

Звертаємо Вашу увагу, що функція оновлення програмного забезпечення  LeoMETR активна тільки за умови позитивного налаштування: "Повідомлення про наявність оновлення ПЗ" в "Настройках" програми.

Для локального оновлення програмного забезпечення оновлення LeoMETR до версії 3.2.7 (при наявності відповідного ключа ліцензії)  Вам необхідно:   Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/2/LM_STR_3X2X7.zip.
 


12.06.2020 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.6 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.6 :

 • Виправлення помилки в пошуку багатозначних реквізитів з довідниками.
 • Оновлено модуль Comm до версії 2.2.0:
  • Вікно "Звіти по коментарях" не зникає при втраті фокуса.
  • Нові варіанти звіту:
   - всі коментарі;
   - коментарі, які містять текст.
  • Експорт коментарів в Excel в різних зрізах.

Для локального оновлення програмного забезпечення оновлення LeoMETR до версії 3.2.6 (при наявності відповідного ключа ліцензії)  Вам необхідно:   Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/2/LM_STR_3X2X6.zip.
 


02.06.2020 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.5 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.5 :

 • Пошук по коментарях. Додано 2 нових варіанта пошуку:
  - Знайти всі документи з коментарями;
  - Знайти документи з коментарями в діапазоні дат їх створення.

 • У пошуку за покажчиком створено можливість динамічного переходу на відповідний запис при наборі значення, а також виправлено помилку, яка могла виникати при пошуку довгих (або не існуючих) значень.

 • Виправлення помилки при спробі індексації без вибраної бази.

 • Виправлення помилки у випадку відсутності модуля Comm.


[New!]11.01.2022 року для інформаційної системи "LeoMETR" вийшло оновлення для актуалізованої бази даних "Каталог нормативних документів в сфері метрології" згідно з ІПС 11-2021 та наказів ДП «УкрНДНЦ» за грудень 2021 р. (станом на 10.01.2022 р.).

12

 

 За умови наявності відповідного ключа ліцензії Ви можете завантажити кумулятивний файл оновлення БД "Каталог нормативних документів в сфері метрології"  (http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/6317/IF_6317_2021_12_20220111115629.zip  та

 http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/6317/IF_6317_2020_12_20210215105948.zip)
.

При необхідності Ви також можете завантажити файл архіву БД "Каталог нормативних документів в сфері метрології"  станом на 28.10.2019 (http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/6317.zip), а потім розпакувати цей архів та використовуючи програму «LeoMETR» провести підключення БД, вказавши місце розташування папки: "6317".

 

[New!]Для ІС "LeoMETR" вийшло оновлення для актуалізованої бази даних "Нормативно-правові документи в сфері метрології" станом на 14.01.2022 р.

Актуалізовано "Реєстр затверджених типів засобів вимірювальної техніки", , внесено такі нові документи: МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ, Наказ № 20 від 05.01.2022 р. "Про уповноваження відокремленого підрозділу приватного підприємства "Науково-виробничий центр оцінки відповідності "ЮГ" на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології"; МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ, Наказ № 1 від 04.01.2022 р. "Про уповноваження ТОВ "МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології"; МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ, Наказ № 1037 від 06.12.2021 р. "Про уповноваження ТОВ "ПОВІРОЧНА ЛАБОРАТОРІЯ" на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології".

 За умови наявності відповідного ключа ліцензії Ви можете завантажити файл оновлення БД "Нормативно-правові документи в сфері метрології" (http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/INFORM/6572/IF_6572_2022_01_20220117150328.zip).

При необхідності Ви також можете завантажити файл архіву БД "Нормативно-правові документи в сфері метрології" (http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/6572_metrND.zip) станом на 18.10.2019, а потім розпакувати цей архів та використовуючи програму «LeoMETR» провести підключення БД, вказавши місце розташування папки: "6572_metrND".  

 

 


07.05.2020 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.4 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.4 :

 • Виправлення. Не передавалась українська розкладка клавіатури у модулі у Windows 8 та Windows 10

 • Додано перевірку прав "на запис" при старті програми у папці, де встановлена програма

 • Виправлення. Після оновлення БД не працювала кнопка "On-line підтримка".

Звертаємо Вашу увагу, що функція оновлення програмного забезпечення  LeoMETR активна тільки за умови позитивного налаштування: "Повідомлення про наявність оновлення ПЗ" в "Настройках" програми.


25.02.2020 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.3 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.3 :

 • Відновлено кнопку меню "Редагування відмічених ЗВТ"

 • Значення "Точність" розширено до 230 символів

 • Бирки ЗВТ (на повірку і калібровку). Назва підприємства береться з настройок. У другій стрічці друкується Статус ЗВТ.


20.12.2019 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.2 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.2 :

 • Покращено механізм оновлення Баз даних

 • Виправлення помилки у визначення ліцензії ПО

 • Встановлено блокування режимів головного меню, під час виконання монопольних режимів

 • Оновлено документацію.


21.11.2019 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.2.0 !

Нове в ІС LeoMETR 3.2.0 :

 • Нова програма активації для системи "LeoMETR" 3 версії. Увага! Стара програма активації (для якої дата версії файлу aktiv.exe менша за 25.12.2018 року) буде діяти лише до 01.01.2020 року!

 • Додано автоматичне оновлення БД (6317, 6572) та нове повідомлення про "Наявність оновлення бази"

 • Додано можливість приєднання багатьох файлів документів у модулі Comm

 • В меню "Сервіс" режим "Інформація". Інформація про актуальний стан БД і ПЗ

 • Оновлення прапорців для бази 6317, прогрес при оновленні розрахункових даних

 • Збереження "Вибраного" при виході з БД. Задається в настройках. Можливість доповнити "Вибране" з файлу

 • Додано Історію пошуку в Покажчику

 • Більш детальний заголовок програми (інформація з info)

 • Також виправлено ряд помилок


17.12.2018 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.1.2 !

Нове в ІС LeoMETR 3.1.2 :

  - Додано видалення тимчасових файлів Project/Temp при старті програми.
    - Звіт «Графік калібрування» переназвано у «Програма калібрування». Виправлено встановлення фільтру і форма звіту.
    - Встановлення фільтру у звітах «Програма калібрування» і «Графік ЗВТ» на символьні значення відбуваються по входженню, крім виду вимірювання. Види вимірювання задаються через кому.
    - Виправлено: звіт «Графік ЗВТ» зациклювався, якщо періодичність повірки була менше 1.
    - Підправлена форма звіту «Свідоцтво калібрування».
    - При відкритті бази у звітах «Протерміновані ЗВТ» не відображаються ЗВТ, які не підлягають повірці/калібруванню.
    - Новий звіт «Бирки калібрування».
    - Виправлено помилку, яка виникала після відкриття вікна "Друк документу".

 


31.10.2018 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.1.1 !

Нове в ІС LeoMETR 3.1.1 :

   - Незначна реорганізація головного меню.
      - Виправлено відображення іконки на панелі задач Windows 10.
      - Виправлені недоліки в "Настройки" - "Вибір полів" - "Відновлення позиції  по-замовчуванню".
      - Виправлено сортування в звіті "Графік ЗВТ".
      - Нові звіти "Свідоцтво про повірку і калібрування ЗВТ".
      - Виправлені деякі інші звіти.
      - Пришвидшено запуск модулів.

 


04.05.2018 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.1.0 !

Нове в ІС LeoMETR 3.1.0 :

- Оптимізовано автоматичне оновлення ПЗ LeoMETR.
   - Незначні виправлення для
LeoMETR 3 під Windows 10.
 


04.04.2018 року вийшла  версія ІС LeoMETR 3.0.8 !

Нове в ІС LeoMETR 3.0.8 :

- Ліквідовано створення тимчасових файлів в каталозі бази;
   - Масова  заміна  для  багатозначних   полів  (історія повірок, калібрування)  може додатково додавати нові значення, не заміняючи старих (Налаштовується в Настройках - Автоматизація - Масова  заміна);
      -   Виправлено   відображення   версії  програми  у  вікні  "Про
програму".
 


02.02.2018 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.7 !

Нове в ІС LeoMETR 3.0.7 :

- Ліквідовано зайве повідомлення про невірний часовий термін повірки/калібрування , якщо вказано, що ЗВТ не повіряється/калібрується;
- Додано видалення тимчасових файлів при старті модуля Prof, накопичення яких призводило до неправильної роботи;
- Налаштування полів. Ліквідована можливість використовувати багатозначні поля для таблиці перегляду;
- Масова заміна для багатозначних полів (історія повірок, калібрування ) тепер заміняє тільки останні значення;
- Значно пришвидшено пошук коментарів і файлів;
- Додано відображення типу кодування бази у заголовку вікна (для баз Леонорму);
- Виправлено деякі звіти - тепер коректно враховуються нові види вимірювань;
- Виправлено відображення назви вікна модуля Prof у Windows 8/10;
- Виправлено помилку, яка могла виникати при вході в режим “Редагування” з ярлика робочогу столу програми LeoMETR.

 


20.11.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.6 !

Що нового в версії 3.0.6:

 •  Оновлення ПЗ з інтернету, або з локального каталогу:
  - В Настройках -> Архіви БД і ПЗ поставити відмітку"Повідомлення про наявність оновлення програми (ПЗ)", або вказати "Шлях, до оновлення ПЗ", і розмістити по цьому шляху файл архіву оновлення.

 • Виправлення в звіті "Графік ЗВТ":
  - В фільтрі можна вказати декілька видів вимірювання через кому;
  - В колонці 4 (Назва та умовне позначення ЗВТ) ліквідовані дужки, якщо умовне позначення відсутнє;
  - В колонці 6 (діапазон вимірювання) ліквідовано тире, якщо відсутній один із показників;
  - для колонок 1, 2, 3, 7, 10-21 змінено формат комірки на числовий, для колонки 12 - на дату;
  - У випадаючому списку видів сортування звіту два останніх (Назва і Позначення) сортуються додатково по Заводському №.


26.10.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.5 !

Що нового в версії 3.0.5:

Додано "Журнал подій".
Щоби включити "Журнал подій":
- Зайти в базу;
- Поставити відмітки в Сервіс - Настройки - Автоматизація:
- Ідентифікація користувача;
- Вести журнал подій.
Перегляд журналу:
Звіти - Перегляд довідників - Журнал подій.


Пропонуємо Вам переглянути відео, яке ознайомить Вас з новими можливостями інформаційної системи «LeoMETR» версії 3 ( https://youtu.be/57EBKR399Fg)


26.05.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.4 !

Що нового в версії 3.0.4:

 • Виправлено:
     - Усунуто ситуацію, коли неможливо було забрати прапорці з таблиці перегляду (тепер, якщо  відсутні  прапорці  в  таблиці  перегляду  їх  необхідно самостійно  додати в настройках);
     -  Збереження  останнього  шляху  звідки  під'єднувались  документи  і   метод   під'єднання   (чи   копіювати  файл  до  зареєстрованих документів). Потрібний модуль Comm 2.1.3.


24.05.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.3 !

Що нового в версії 3.0.3:

 •  Змінено метод відкриття зовнішніх файлів:
  1) програма намагається відкрити файл відповідного типу переглядачем, який вказаний в ("Сервіс"-"Настройки"-"Перегляд файлів"), якщо переглядач вказаний невірно видається повідомлення і програма намагається відкрити файл зв'язаним переглядачем в системі Windows;
  2) якщо переглядач не вказаний, або вказаний невірно то програма намагається відкрити файл зв'язаним переглядачем в системі Windows;

 • Додано можливість підключення документів з будь-якого каталогу (без перенесення файлів в каталог по-замовчуванню), потрібний модуль Comm 2.1.2.
   

 • Виправлено:
  - Помилку, коли не відображались прапорці деяких станів ЗВТ (необхідно оновити розрахункові дані, для їх відображення);
  - Помилку у "Швидкому пошуку", при зміні позиції колонки в модулі PROF (виклик Alt+буква).


10.05.2017 року вийшла версія ІС LeoMETR 3.0.2 !

Що нового в версії 3.0.2:
- Додано поле "Причина повірки";
- Новий звіт "Метрологічний паспорт ЗВТ".

Виправлено:
- Збереження розкладки клавіатури у Windows 10.


З метою врахування змін, що випливають з нового Закону України про метрологію та пов'язаних з ним нормативно-правових актів розроблено нову версію 3.0 ІС "LeoMETR"! Що нового в версії 3 "LeoMETR" у порівнянні з версією 2:
- Новий реєстр ЗВТ;
- Нові коди видів вимірювання.
- Нове багатозначне поле і довідник Категорія ЗВТ;
- Звіт "Графік повірки ЗВТ..." в Excel;
- В настройках "Вибір полів" додано "Відновлення полів по замовчуванню";
- В модулі Prof тепер відображається "Таблиця перегляду" замість короткої бібліографії.


Нагадуємо нашим кліентам, що 1 січня 2018 року завершилась технічна підтримка та супровід 2 версії ІС "LeoMETR"!

 

25.05.2016 року вийшла версія ІС LeoMETR 2.4.1 !

Щo нового  у версії 2.4.1 LeoMETR :

 

- Тепер  можна відновити архів примусово (у нерідну базу). Це потрібно для перенесення коментарів. Користуватися обережно!

- Додано звіти по коментарях.

- Ліквідовані параметри, які не використовуються у настройках.

Для оновлення LeoMETR до версії 2.4.1 (при наявності відповідного ключа ліцензії)  Вам необхідно:
1). Завантажити з нашого сайту файл кумулятивного оновлення LeoMetr2.zip за адресою: http://WWW.LEONORM.COM.UA/UPDATE/LeoMetr/2/LeoMetr2.zip.
2). Розпакувати цей архів, та замінити всі файли. В процесі виконання розархівації вкажіть шлях, де встановлене на жорсткому диску програмне забезпечення ІС «LeoMETR 2» в якості папки для розкриття архіву, наприклад: "C:\Leonorm\LeoMETR".


Пропонуємо Вам переглянути відео, яке ознайомить Вас з основними можливостями іформаційної системи «LeoMETR» версії 2 ( https://www.youtube.com/watch?v=hZrhKGUfUGc)


Технічна підтримка та активація інформаційних систем «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ» та «LeoMETR» :
ТЕЛ: (095)6626191,  (032) 2768661 або
Е-mail: LeoNormInfo@gmail.com та si@leonorm.lviv.ua
Наша сторінка у Facebook:
http://www.facebook.com/Leonorm.com.ua

 Для замовлення офіційних копій НД і послуг та продукції НІЦ «ЛЕОНОРМ»:
ТЕЛ: (050)8065311, (032)2448823, (032)2601151 або
Е-mail: LvivLeonorm@ukr.net та mark@leonorm.lviv.ua


 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2022, ЛЕОНОРМ.