Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ EN 61000-6-7:2022 (EN 61000-6-7:2015, IDT; IEC 61000-6-7:2014, IDT) "Електромагнітна сумістність (ЕМС). Частина 6-7. Загальні стандарти. Вимоги до несприйнятливості обладнання, призначеного для виконання функцій у системі, пов’язаній з безпекою (функційною безпекою) у промислових розташуваннях"
    Цей стандарт призначено для застосування постачальниками під час заяви вимог до несприйнятливості обладнання, призначеного для використання в системах, пов’язаних з безпекою, щодо електромагнітних збурень. Цей стандарт також призначено для застосовування розробниками, інтеграторами, установниками та оцінювачами систем, пов’язаних з безпекою, для визначення відповідності їх вимогам постачальників. У цьому стандарті подано настанову для технічних комітетів за видами продукції. Цей стандарт поширюється на електричне та електронне обладнання, призначене для використання в системах, пов’язаних з безпекою, та:
    - призначених відповідати вимогам IEC 61508 та/або вимогам інших галузевих стандартів з функційної безпеки;
    - призначених для функціювання у промислових розташуваннях.
    Примітка 1. Остаточна система, пов’язана з безпекою, розроблена системним інтегратором (або еквівалентною особою), який несе відповідальність за оцінювання відповідності обладнання для конкретного застосування. Мета цього стандарту - визначити вимоги до випробування на несприйнятливість обладнання до неперервних і перехідних процесів, кондуктивних та випромінюваних збурень, зокрема й до електростатичних розрядів. Ці вимоги застосовують лише до функцій, призначених для використання в застосуваннях функційної безпеки. Вимоги до випробування визначено для кожного розглянутого порту.
    Примітка 2. Вимоги до несприйнятливості, встановлені в цьому стандарті, однак не охоплюють виняткових обставин, які можуть виникати в будь-якому місці, але з надзвичайно низькою ймовірністю появи. Внаслідок цього розробник системи, пов’язаної з безпекою, перевіряє, чи відповідають вимоги цього стандарту очікуваним електромагнітним явищам у межах визначеного застосування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Електромагнітна сумісність та стійкість радіоелектронних, електронних та електротехнічних засобів» (ТК 22).
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 30


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.