Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ 9199:2022 "Метрологія. Система вимірювання тривалості телефонних розмов міжнародного центру комутації. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на системи вимірювання тривалості телефонних розмов міжнародного центру комутації (далі - СВТТР МЦК), що призначені для вимірювання тривалості
    міжнародних телефонних розмов. Цей стандарт поширюється на СВТТР МЦК, які:
    - введені в експлуатацію за позитивних результатів оцінки відповідності вимогам технічного регламенту;
    - перебувають в експлуатації і були введені в обіг до 01 січня 2016 р. на підставі позитивних результатів державних приймальних чи державних контрольних випробувань або державної метрологічної атестації, і встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовний для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями, які виконують повірку СВТТР МЦК.
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 19

  • ДСТУ 9201:2022 "Метрологія. Осцилографи промислові. Методика повірки"
    Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки й повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також позачергової, інспекційної та експертної повірки відповідно до вимог Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів (затверджено наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.02.2016 № 193, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 24.02.2016 за № 278/28408).
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 20

  • ДСТУ 9202:2022 "Метрологія. Електрокардіографи. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на одноканальні та багатоканальні реєструвальні та аналізувальні електрокардіографи (далі — ЕКГ), використовувані в діагностичних цілях, та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовний для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повіряльними лабораторіями, які, здійснюють повірку ЕКГ.
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 19

  • ДСТУ 9203:2022 "Метрологія. Рівнеміри. Методика повірки на рівнеметричній установці"
    Цей стандарт поширюється на рівнеміри всіх типів (далі — рівнеміри) та встановлює методику їх повірки на рівнеметричній установці, яка відтворює рівень за допомогою рідини, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки,оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями, які виконують повірку рівнемірів. Під час повірки рівнемірів необхідно додатково керуватись експлуатаційними документами на рівнеміри та засоби повірки.
    Розробник: ДП “Укрметртестстандарт”
    .
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 11

  • ДСТУ 9204:2022 "Метрологія. Рівнеміри. Методика повірки на місці експлуатаціїі"
    Цей стандарт поширюється на рівнеміри всіх типів (далі —рівнеміри) та встановлює методику їх повірки на місці експлуатації без демонтування, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювання та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями, виконують повірку рівнемірів.
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ 9205:2022 "Метрологія. Рівнеміри. Методика повірки імітаційним методом"
    Цей стандарт поширюється на рівнеміри з рухомим поплавком вимірювання рівня (далі — рівнеміри) та встановлює методику їх повірки імітаційним методом, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями, виконують повірку рівнемірів.
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ 9206:2022 "Метрологія. Спектрометри рентгенофлуоресцентні. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на спектрометри рентгенофлуоресцентні (далі — спектрометри), призначені для вимірювання масових часток хімічних елементів у твердих зразках різного походження, та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу спектрометрів), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку спектрометрів.
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ 9207:2022 "Метрологія. Аналізатори рідин турбідиметричні та нефелометричні. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на аналiзатори рiдини турбiдиметричні та нефелометричні, зокрема й денситометри бактеріологічні, які призначені для визначення каламутності розчинів, що містять нерозчинені зважені частки або мікроорганізми (далі ― аналізатори), та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку аналізаторів.
    Стандарт  набув чинності  2023-09-01.
    Кількість сторінок документу = 12


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.