Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ 9262:2023 "Настанова з контролю якості влаштування підлог"
  Цей стандарт поширюється на контроль якості виконання робіт з улаштування підлог будівель і споруд виробничого й невиробничого призначення під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту. Цей стандарт застосовують під час вхідного контролю якості проєктної документації; вхідного контролю якості будівельної продукції та обладнання, що використовують під час улаштування підлог; операційного контролю окремих будівельних процесів; оцінювання якості прихованих робіт і відповідальних будівельних конструкцій, приймального контролю будівельних робіт. Цей стандарт можуть застосовувати інженерно-технічний персонал будівельних організацій; працівники органів державного архітектурно-будівельного контролю; фахівці організацій, що здійснюють науково-технічний супровід будівництва об’єкта та контроль за якістю виконання будівельних робіт, зокрема й технічний та авторський нагляд.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-06-01.

 • ДСТУ 9260:2023 "Настанова з контролю якості монтажу збірних бетонних і залізобетонних конструкцій"
  Цей стандарт поширюється на контроль якості робіт з монтажу збірних бетонних і залізобетонних конструкцій під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту будівель і споруд різного призначення, вимоги до яких встановлено у відповідних державних будівельних нормах. 1.2 Виконання робіт з монтажу збірних бетонних і залізобетонних конструкцій здійснюють згідно з ДБН А.3.1-5, ДБН А.3.2-2, ДБН В.1.3-2, ДБН В.2.6-98, ДСТУ-Н Б В.2.6-203 і ДСТУ Б В.3.1-2 та нормативними документами, які встановлюють вимоги до застосування будівельної продукції та обладнання згідно з проєктом виконання робіт. Цей стандарт застосовують під час вхідного контролю якості проєктної документації; вхідного контролю будівельної продукції та обладнання, що застосовують під час монтажу збірних бетонних і залізобетонних конструкцій; операційного контролю окремих будівельних процесів; оцінювання якості прихованих робіт та відповідальних будівельних конструкцій і приймального контролю будівельних робіт. Цей стандарт застосовують інженерно-технічний персонал будівельних організацій; працівники органів державного архітектурно-будівельного контролю; фахівці організацій, що здійснюють науково-технічний супровід будівництва об’єкта та контроль за якістю виконання будівельних робіт, зокрема й технічний та авторський нагляд.
  Цей стандарт не поширюється на контроль якості робіт з монтажу збірних бетонних і залізобетонних конструкцій під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг і транспортних споруд
  .
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-07-01.

 • ДСТУ EN 15322:2023 (EN 15322:2013, IDT) "Бітум та бітумні в’яжучі. Структура технічних вимог до бітумних в’яжучих, розріджених летким розчинником або нелетким розріджувачем"
  Цей стандарт установлює структуру технічних вимог до бітумних в’яжучих, розріджених летким розчинником або нелетким розріджувачем, придатних до використання під час будування та експлуатування автомобільних доріг, аеродромів та інших ділянок. Цей стандарт поширюється на немодифіковані та полімермодифіковані бітумні в’яжучі, розріджені летким розчинником або нелетким розріджувачем.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.