Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 15626:2023 (EN 15626:2016, IDT) "Бітум та бітумні в'яжучі. Визначення зчеплюваності бітумних в'яжучих, розріджених летким розчинником або нелетким розріджувачем, методом занурення у воду. Метод заповнювача"
  Цей стандарт установлює метод визначення зчеплюваності бітумних в’яжучих, розріджених летким розчинником або нелетким розріджувачем, нанесених на заповнювач зануренням у воду.
  ЗАСТОРОГА. Під час проведення випробування за цим стандартом можливе використання небезпечних речовин, операцій та устатковання. Цей стандарт не передбачає розгляду всіх небезпечних ситуацій, пов’язаних із його застосуванням. Відповідальність за виявлення і встановлення заходів щодо забезпечення безпеки та охорони здоров’я, а також визначення обмежень щодо застосування цього стандарту несе його користувач. Щодо захисту екології та для зменшення викидів у повітря, воду та ґрунт рекомендовано обмежити використання продуктів, розчинників та енергії до мінімуму, потрібного для отримання достовірних результатів випробувань.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.

 • ДСТУ 9263:2023 "Настанова з контролю якості монтажу сталевих конструкцій"
  Цей стандарт поширюється на контроль якості монтажу сталевих конструкцій будівель і споруд об’єктів виробничого та невиробничого призначення під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту. Цей стандарт застосовують під час вхідного контролю якості проєктної документації; вхідного контролю якості матеріалів і виробів, що використовують під час монтажу сталевих конструкцій; операційного контролю окремих будівельних процесів; оцінювання якості прихованих робіт і відповідальних будівельних конструкцій та приймального контролю будівельних робіт.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-06-01.

 • ДСТУ EN 14023:2023 (EN 14023:2010, IDT) "Бітум та бітумні в’яжучі. Структура технічних вимог до бітумів, модифікованих полімером"
  Цей стандарт установлює структуру для визначення технічних вимог та відповідних методів випробування для бітумів, модифікованих полімером, які використовують під час будування та утримування автомобільних доріг, аеродромів та інших ділянок.
  Ця структура розповсюджується на такі технічні вимоги:
  - консистенція за помірних температур експлуатування;
  - консистенція за підвищених температур експлуатування;
  - когезія;
  - довговічність консистенції;
  - крихкість за низьких температур експлуатування;
  - еластичність.
  Властивість когезія було додано для розрізнення бітумів, модифікованих полімером, та інших бітумних в’яжучих. Інші суттєві вимоги, «адгезія» та «здатність до твердіння» визначають випробуваннями,проведеними на вироблених асфальтобетонних сумішах
  .
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
  Стандарт набуде чинності:  2024-06-01.

 • ДСТУ 9259:2023 "Настанова з контролю якості улаштування непрохідних каналів підземних комунікацій"
  Цей стандарт поширюється на контроль якості робіт з улаштування збірних залізобетонних конструкцій непрохідних каналів підземних комунікацій (далі — непрохідних каналів), застосування яких передбачено ДБН В.2.5-39 та іншими чинними будівельними нормами під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури. Цей стандарт застосовують під час вхідного контролю якості проєктної документації; вхідного контролю якості будівельної продукції та обладнання, що використовують під час улаштування непрохідних каналів; операційного контролю окремих будівельних процесів; оцінювання якості прихованих робіт і відповідальних будівельних конструкцій та приймального контролю непрохідних каналів. Цей стандарт застосовують інженерно-технічний персонал будівельних організацій; працівники органів державного архітектурно-будівельного контролю; фахівці організацій, що здійснюють науково-технічний супровід будівництва об’єкта та контроль за якістю виконання будівельних робіт, зокрема й технічний та авторський нагляд.
  Розробник: Технічний стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-07-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.