Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ IEC TS 62561-8:2023 (IEC TS 62561-8:2018, IDT) "Компоненти системи блискавкозахисту (LPSC) Частина 8. Вимоги до компонентів для ізольованих систем блискавкозахисту)"
  Цей стандарт впроваджено за методом ідентичного переклада міжнародного стандарта IEC TS 62561-8:2018. Цей стандарт стосується тих несних конструкцій, які використовують для ізольованого закріплення системам перехоплення та доземних провідників до будівель (споруд) таким чином, щоб струми блискавок не проходили елементами цих будівель (споруд) та не створювали цим небезпеки для живіх істот та для електричного/електронного обладанная всередині будівель (споруд).
  Основною метою є розроблення національного стандарта для викладення вимог для ізолювальних несних конструкцій, які використовують у поєднанні з системами перехоплення та доземними провідниками, а також випробування цих конструкцій.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби техногенної безпеки будівель і споруд» (ТК 315).
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.

 • ДСТУ ISO 18807:2023 (ISO 18807:2019, IDT) "Шини та ободи для лісозаготівельних робіт"
  Цей стандарт встановлює вимоги до познаки, розмірів, вантажопідіймальності шин діагональної та радіальної конструкції, які встановлюють на машинах/устаткуванні, призначених для робіт у лісовому господарстві, за експлуатування з високим крутним моментом (наприклад, трелювальні трактори) або за експлуатування з низьким крутним моментом (наприклад, експедитори) та для коротких перевезень по дорогах. У стандарті наведено також профілі застосовуваних ободів. Розміри ободів наведено в ISO 18804.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Шини та вироби шинної промисловості» (ТК 46).
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.

 • ДСТУ 9258:2023 "Настанова з організації виконання будівельних робіт"
  Цей стандарт застосовують для організації будівельного виробництва під час нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, реставрації будинків, будівель, споруд, їх комплексів або частин, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури. Цей стандарт поширюється на проєктування та будівництво об’єктів в частині організації будівництва.
  Розробник: Технічнийстандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-07-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.