Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ 9252:2023 "Настанова з контролю якості улаштування монолітних залізобетонних конструкцій"
  Цей стандарт установлює склад і зміст контролю якості під час виконання робіт з улаштування монолітних залізобетонних конструкцій. Цей стандарт застосовний на всіх етапах контролю якості улаштування конструкцій з монолітного залізобетону: вхідний контроль проєктної документації; вхідний контроль якості будівельної продукції та обладнання; операційний контроль будівельних процесів; приймальний контроль будівельних робіт та їх результатів. Цей стандарт застосовний інженерно-технічним персоналом будівельних організацій; працівниками органів державного архітектурно-будівельного контролю; фахівцями організацій, що здійснюють науково-технічний супровід будівництва об’єкта та контроль за якістю виконання будівельних робіт, зокрема технічний та авторський нагляд.
  Цей стандарт не поширюється на контроль якості робіт під час будівництва автомобільних доріг і транспортних споруд.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.

 • ДСТУ 9251:2023 "Настанова з контролю якості виконання земляних робіт, улаштування насипів і зворотних засипок"
  Цей стандарт поширюється на контроль якості виконання земляних робіт, улаштування насипів і зворотних засипок під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту будівель і споруд крім автомобільних доріг і транспортних споруд. Цей стандарт застосовують під час вхідного контролю якості проєктної документації; вхідного контролю будівельних машин, устаткування та засобів малої механізації; операційного контролю окремих будівельних процесів; оцінювання якості прихованих робіт, а також приймального контролю земляних робіт, улаштування насипів і зворотних засипок. Цей стандарт застосовний інженерно-технічним персоналом будівельних організацій; працівниками органів державного архітектурно-будівельного контролю; фахівцями організацій, що здійснюють науково-технічний супровід будівництва об’єкта та контроль за якістю виконання будівельних робіт, у тому числі технічний та авторський нагляд.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.

 • ДСТУ 8820-3:2024 "Протимінна діяльність. Процеси управління. Частина 3. Система управління інформацією"
  Цей стандарт установлює основні принципи щодо створення та функціонування системи управління інформацією у сфері протимінної діяльності.
  Цей стандарт не розповсюджується на морські та річкові акваторії.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація озброєння та військової техніки» (ТК 176).
  Стандарт набуде чинності:  2024-06-01.

 • ДСТУ EN 13589:2023 (EN 13589:2018, IDT) "Бітум та бітумні в’яжучі. Визначення властивостей під час розтягування модифікованого бітуму за методом примусового розтягування"
  Цей стандарт установлює метод визначення властивостей під час розтягування незістареного, зістареного, залишкового або відновленого бітумного в’яжучого, зокрема бітумів, модифікованих полімером, за методом примусового розтягування. Випробування за методом примусового розтягування є критерієм оцінювання якості зазначених матеріалів.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
  Стандарт набуде чинності:  2024-05-01.

 • ДСТУ EN 13588:2023 (EN 13588:2017, IDT) "Бітум та бітумні в’яжучі. Визначення когезії бітумних в’яжучих за методом маятника"
  Цей стандарт установлює метод визначення когезії бітумних в’яжучих за температур у межах від 10 °C до 70 °C для вираження залежності когезії від температури.
  Для бітумів, розріджених летким розчинником або нелетким розріджувачем, і для бітумних емульсій досліджуване в’яжуче може бути отримане за спеціальною процедурою дистиляції, відновлення та/або стабілізації. Цей метод можна використовувати для в’яжучих, які пройшли певну процедуру старіння.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»).
  Стандарт набуде чинності: 2024-05-01


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.