Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 22.03.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 13084-5:2023 (EN 13084-5:2005+AC:2006, IDT) "Труби димові самонесні. Частина 5. Матеріал для цегляних газоходів. Технічні умови на продукцію"
  Цей стандарт установлює вимоги щодо експлуатаційних характеристик і методів випробування для глиняної / керамічної цегли та будівельних розчинів заводського виготовлення, використовуваних для будівництва цегляних газоходів самонесних промислових димових труб. Вимоги щодо проєктування конструкції цегляних газоходів установлено в EN 13084-4. У стандарті визначено вимоги щодо марковання цегли та будівельного розчину, на які поширюється цей стандарт. У стандарті розглянуто процедуру оцінювання відповідності матеріалу для цегляних газоходів, охопленого цим стандартом.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Металобудівництво» (ТК 301).
  Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
  Кількість сторінок документу = 29

 • ДСТУ EN 1366-7:2023 (EN 1366-7:2004, IDT) "Випробування інженерних систем на вогнестійкість Частина 7. Конвеєрні системи та пристрої їх перекривання"
  Цей стандарт установлює метод вогневого випробування з визначення вогнестійкості пристроїв перекривання й конвеєрних систем, призначених для встановлення в прорізах в огороджувальних конструкціях, зокрема ущільнювачів, які необхідно розміщувати між пристроєм перекривання конвеєрної системи й закладними, такими як конвеєрні стрічки, електричні кабелі та пневмопроводи, що є важливими частинами готових систем, які складаються з пристрою перекривання та конвеєрної стрічки разом з проходкою інженерних комунікацій.
  Цей стандарт не застосовний до інших методів випробування, необхідних для всебічного оцінювання пристроїв перекривання конвеєрних систем, наприклад, методів випробування для оцінювання роботоздатності й надійності функціювання взаємопов’язаних систем.
  Зокрема вогневі випробування протипожежних клапанів для систем опалення та вентиляції, протипожежних дверей і відривних вікон на звичайних шляхах переміщення, а також транспортування рідин і горючих газів, до сфери застосування цього європейського стандарту не входять. Цим стандартом користуються разом з EN 1363-1. За відсутності європейських нормативно-технічних документів щодо складаних конструкцій, що складаються з пристроїв перекривання та конвеєрних систем, цей стандарт містить поради щодо класифікації таких складаних конструкцій за надійністю.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
  Стандарт набуде чинності  2024-05-01.

 • ДСТУ 8526:2015 "Корми для тварин. Метод визначення омилюваних та неомилюваних фракцій ліпідів у кормах"
  Цей стандарт установлює метод оцінювання вмісту жиру в кормах для тварин, визначаючи в них співвідношення неомилюваних та омилюваних фракцій ліпідів, а у складі останніх - вмісту жирних кислот. Цим методом визначають не лише сирий жир у кормі згідно з ДСТУ ISO 6492, а перетравну його частину, що дає можливість точніше обчислити енергетичну цінність раціону. Цей стандарт призначено для зоотехнічного аналізу кормів (крім мінеральної сировини, дріжджів кормових і паприну).
  Розробник: Інститут біології тварин НААН, лабораторія живлення корів і регуляції молокоутворення.
  Стандарт набув чинності  2017-07-01.
  Кількість сторінок документу = 11

 • ДСТУ 8531:2015 "Тваринництво. Коні. Методи отримання та зберігання антиеритроцитарних імунодіагностикумів для ідентифікації коней за поліморфними системами груп крові"
  Цей стандарт поширюється на методи отримання та зберігання антиеритроцитарних імунодіагностикумів для ідентифікації коней за поліморфними системами груп крові.
  Розробник: Інститут тваринництва НААН України (ІТ НААН).
  Стандарт набув чинності  2017-07-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.