Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 22.03.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ 9230:2023 "Метрологія. Електроенцифалографи. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на електроенцефалографи (далі ― ЕЕГ), які призначені для реєстрування та вимірювання біоелектричних потенціалів мозку, та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовлення до проведення та проведення повірки, обробляння результатів вимірювання та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також можуть застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями, які здійснюють повірку ЕЕГ. Під час повірки ЕЕГ потрібно додатково керуватись експлуатаційними документами на ЕЕГ та засоби повірки.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Метрологія та вимірювання» (ТК 63), ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ, СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ» (ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»).
    Стандарт набуде чинності  2024-03-01.
    Кількість сторінок документу = 14

  • ДСТУ 9229:2023 "Метрологія. Вимірювачі та монітори артеріального тиску автоматичні і напівавтоматичні цифрові. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на цифрові автоматичні й напівавтоматичні вимірювачі та монітори артеріального тиску (далі за текстом ― прилади), призначені для опосередкованих вимірювань максимального (систолічного) і мінімального (діастолічного) артеріального тиску компресійним методом (аускультативним методом за наявності тонів М.С. Короткова або осцилометричним методом), а також для вимірювань частоти серцевих скорочень на кінцівці людини та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовлення до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювання та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип приладів), а також можуть застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями, які здійснюють повірку приладів. Під час повірки необхідно додатково керуватись експлуатаційними документами на прилади та засоби повірки.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Метрологія та вимірювання» (ТК 63), ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ, СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ» (ДП«УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»).
    Стандарт набуде чинності  2024-03-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ 9220:2023 "Паливо тверде мінеральне. Методи визначення виходу летких речовин"
    Цей стандарт поширюється на буре та кам’яне вугілля, антрацит, горючі сланці, продукти їх перероблення (збагачення) і кокс, встановлює гравіметричні методи визначення виходу летких речовин.
    Стандарт набуде чинності  2024-02-01.
    Кількість сторінок документу = 13

  • ДСТУ 9234:2023 "Сіянці дерев і кущів. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на сіянці дерев і кущів, вирощені в посівному відділенні постійного лісового розсадника у відкритому та закритому ґрунті або за умов тимчасових розсадників і призначені для відтворення лісів, а також для створення лісостанів іншого цільового призначення та вирощування лісових саджанців у шкільному відділенні постійного лісового розсадника.
    Стандартом установлено:
    - нормативні вимоги до стандартних властивостей сіянців дерев і кущів;
    - правила формування партій сіянців дерев і кущів та методи оцінювання стандартних власти востей сіянців;
    - правила пакування, маркування, транспортування та зберігання сіянців;
    - форми документів щодо походження та якості сіянців дерев і кущів та правила їхньої видачі.
    Вимоги до стандартних властивостей та методи їх визначення, встановлені в цьому стандарті, використовують під час інвентаризування та сортування сіянців дерев і кущів. Сіянці, що не відповідають вимогам цього стандарту, використовувати (окрім довирощування у посівному відділенні) не дозволено.
    Стандарт набуде чинності  2024-03-01.
    Кількість сторінок документу = 23

  • ДСТУ 8690:2016 "Дизайн і ергономіка. Органи керування виробничим устаткованням. Загальні ергономічні вимоги"
    Стандарт набув чинності 2017-10-01.
    Кількість сторінок документу = 9

  • ДСТУ 8689:2016 "Дизайн і ергономіка. Вимикачі й перемикачі типу «Тумблер». Загальні ергономічні вимоги"
    Стандарт набув чинності 2017-10-01.
    Кількість сторінок документу = 7
  • ДСТУ 8477:2015 "Резистори. Метод випробовування імпульсним навантаженням"
    Стандарт набув чинності 2017-07-01.
    Кількість сторінок документу = 7
  • ДСТУ 8443:2015 "Велика рогата худоба. Метод визначення забезпеченості протеїном організму тварин за вмістом азотистих метаболітів крові"
    Стандарт набув чинності 2017-07-01.
    Кількість сторінок документу = 11

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.