Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 01.01.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ 9233:2023 "Профілі сталеві холодногнуті несті та армувальні конструктивних елементів будівель та споруд. Загальні технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на профілі сталеві холодногнуті несні та армувальні конструктив них елементів будівель та споруд (далі — ПХГ), різні за формою поперечного перерізу, що виготовляють із холодно або гарячекатаного тонколистового прокату з вуглецевої сталі якісної та звичайної якості, якісної конструкційної або низьколегованої сталі. ПХГ призначені для використання як несні (огороджувальні) конструктивні елементи будівель та споруд різного призначення або як армувальні елементи під час виготовлення композитних будівельних виробів. Стандарт установлює загальні вимоги до вихідних матеріалів, класифікації, видів, параметрів та маркування ПХГ, його призначено для використання виробниками.
  Стандарт не містить вимог та рекомендацій щодо проєктування кінцевого застосування ПХГ та щодо їх монтажу й експлуатації.
  Вимоги стосовно оцінки та підтвердження відповідності встановлюють відповідно до чинного законодавства.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Металобудівництво» (ТК 301), ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій ім. В.М. Шимановського».
  Стандарт набуде чинності  2024-03-01.
  Кількість сторінок документу = 13

 • ДСТУ 4852:2023 "Пиво. Методи визначення кислотності"
  Цей стандарт поширюється на пиво та встановлює методи визначення кислотності.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пиво та безалкогольні напої» (ТК 67), Приватне акціонерне товариство «Українська галузева компанія по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «УКРПИВО».
  Стандарт набуде чинності  2024-03-01.
  Кількість сторінок документу = 9

 • ДСТУ 7104:2023 "Пиво. Методи визначення спирту, дійсного екстракту та розраховування сухих речовин у початковому суслі"
  Цей стандарт поширюється на пиво та встановлює методи визначення спирту, дійсного екстракту в пиві та розраховування сухих речовин у початковому суслі.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пиво та безалкогольні напої» (ТК 67), Приватне акціонерне товариство «Українська галузева компанія по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «УКРПИВО» (ПрАТ «УКРПИВО»).
  Стандарт набуде чинності  2024-03-01.
  Кількість сторінок документу = 21

 • ДСТУ 8765:2018 "Культури сільськогосподарські. Визначення чисельності шкідників методом косіння ентомологічним сачком"
  Цей стандарт поширюється на сільськогосподарські культури та установлює вимоги до методу визначення заселеності їх шкідниками косінням ентомологічним сачком.
  Розробник: Технічний комітет сстандартизації «Овочеві і баштанні культури, насіння та посадковий матеріал» (ТК 71), Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук України (ІОБ НААН).
  Стандарт набув чинності  2019-07-01.
  Кількість сторінок документу = 9

 • ДСТУ 8715:2017 "Угіддя природні кормові. Метод визначення щільності дернини"
  Цей стандарт поширюється на природні кормові угіддя, зокрема на сіножаті й пасовища, та встановлює метод визначення щільності (зв’язності) дернини.
  Стандарт не поширюється на угіддя з несуцільним травостоєм.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Землеробство» (ТК 159), Національний науковий центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України».
  Стандарт набув чинності  2018-01-01.
  Кількість сторінок документу = 9

 • ДСТУ EN 12283:2008 "Папір для друкування й канцелярський. Метод визначення адгезії тонера"
  Цей стандарт встановлює метод визначення адгезії сухого тюнера до паперового аркуша, задрукованого машинами для нанесення зображення, такими як копіювальні машини і принтери. Обраний діапазон вимірювання дозволяє розпізнавати адгезію тонера на рівні багатьох споживчих видів паперу й комбінацій устатковання. Оскільки різні процеси отримання зображення дають різну адгезію, описаний метод за постійної швидкості IGT не дає можливості порівнювати ступінь адгезії тонера різних типів машин.
  Розробник: Відкрите акціонерне товариство «Український науково-дослідний інститут паперу» (ВАТ «УкрНДІП»), Закрите акціонерне товариство «ІНСТИТУТ ПАПЕРУ» (ЗАТ «ІНСТИТУТ ПАПЕРУ»).
  Стандарт набув чинності  2010-01-01.
  Кількість сторінок документу = 8ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.