Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 березня 2024 р. № 359

Київ

Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, доступу до нього та користування ним

Відповідно до частини одинадцятої статті 56 Закону України “Про правотворчу діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, доступу до нього та користування ним, що додається.

2. Міністерству юстиції вжити заходів до забезпечення державним підприємством, яке належить до сфери його управління та є адміністратором єдиних та державних реєстрів, до введення в дію Закону України “Про правотворчу діяльність”:

розроблення, тестування, впровадження, супроводження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів;

разом з технічним адміністратором Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів (ТОВ “ІАЦ “ЛІГА”) перенесення інформації із збереженням її цілісності, зв’язків між нормативно-правовими актами та всіх інших відомостей з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, який діяв до введення в дію цієї постанови, до впровадженого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, органам державної влади (за їх згодою) згідно з пунктом 4 розділу ХІІІ Закону України “Про правотворчу діяльність” протягом 12 місяців з дня введення в дію зазначеного Закону подати держателю Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів тексти чинних нормативно-правових актів, прийнятих ними з 24 серпня 1991 р. до дня введення Закону в дію та не включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

5. Ця постанова набирає чинності одночасно з введенням в дію Закону України “Про правотворчу діяльність”, крім пункту 2 цієї постанови, який набирає чинності з дня її опублікування.

Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29

·         Порядок і перелік, що додаються:

 


Назад


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.