Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 01.03.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 05 березня 2024 р. № 253

Київ

Про внесення змін до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміни до Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2016 р. № 419 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 55, ст. 1911; 2019 р., № 69, ст. 2417; 2023 р., № 47, ст. 2568), виклавши його в редакції, що додається.

2. Установити, що до органів із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання, призначених до набрання чинності цією постановою, підстави для анулювання призначення такого органу, передбачені абзацом третім підпункту 4 та підпунктом 6 пункту 14 Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання з урахуванням змін, затверджених цією постановою, застосовуються через три місяці з дня набрання чинності цією постановою.

Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21

·         Порядок з додатками, що додаються:

 


Назад


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.