Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 01.01.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 січня 2024 р. № 102

Київ

Про вихід з Угоди про співробітництво із забезпечення єдності вимірювань у збройних силах держав — учасниць Угоди про проведення погодженої політики в галузі стандартизації, метрології та сертифікації та Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про співробітництво із забезпечення єдності вимірювань у збройних силах держав — учасниць Угоди про проведення погодженої політики в галузі стандартизації, метрології та сертифікації від 3 листопада 1995 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Вийти з Угоди про співробітництво із забезпечення єдності вимірювань у збройних силах держав — учасниць Угоди про проведення погодженої політики в галузі стандартизації, метрології та сертифікації, вчиненої в м. Москві 3 листопада 1995 р., та Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про співробітництво із забезпечення єдності вимірювань у збройних силах держав — учасниць Угоди про проведення погодженої політики в галузі стандартизації, метрології та сертифікації від 3 листопада 1995 р., вчиненого в м. Санкт-Петербурзі 21 травня 2010 року.

2. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити депозитарію про вихід з Угоди та Протоколу, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

Прем’єр-міністр України                              Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29

 


Назад


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.