Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! АКЦІЇ, що діють з 01.02.2018 р. на придбання оновлення бази даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавний стандартів України"!  Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook Сторінка "ЛЕОНОРМ" на twitterk
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2018 р. N 136

Київ

Про внесення змін до Положення про Державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. N 807 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 43, ст. 1718; 2011 р., N 61, ст. 2439), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини

1. Пункт 7 викласти в такій редакції:

"7. Головою Комісії є перший заступник Голови Держпродспоживслужби.

Голова Комісії здійснює керівництво діяльністю Комісії і несе відповідальність за виконання покладених на неї завдань, затверджує положення про секції та експертну раду, координує їх роботу.

Голова Комісії має трьох заступників. У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує один із заступників, призначений головою Комісії.

Заступниками голови Комісії є директори Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби, Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, Державного науково-контрольного інституту біотехнологій і штамів мікроорганізмів.".

2. У пункті 9 слова "перший заступник та" виключити.

3. У тексті Положення слово "Держветфітослужба" в усіх відмінках замінити словом "Держпродспоживслужба" у відповідному відмінку.

____________


Назад Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2018, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені