Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! АКЦІЇ! ЗНИЖКА до 70%! Для користувачів ІС «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ», які придбали оновлення на 2020 р., вартість ONLINE-доступу на Інтернет-порталі "Леонорм" до повного актуалізованого каталогу бібліографічних описів національних стандартів та Реєстрів "Леонорм-ABCD" (код 7903)! Докладніше...

Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook (RUS)
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2018 р. N 136

Київ

Про внесення змін до Положення про Державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. N 807 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 43, ст. 1718; 2011 р., N 61, ст. 2439), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Державну фармакологічну комісію ветеринарної медицини

1. Пункт 7 викласти в такій редакції:

"7. Головою Комісії є перший заступник Голови Держпродспоживслужби.

Голова Комісії здійснює керівництво діяльністю Комісії і несе відповідальність за виконання покладених на неї завдань, затверджує положення про секції та експертну раду, координує їх роботу.

Голова Комісії має трьох заступників. У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує один із заступників, призначений головою Комісії.

Заступниками голови Комісії є директори Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби, Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, Державного науково-контрольного інституту біотехнологій і штамів мікроорганізмів.".

2. У пункті 9 слова "перший заступник та" виключити.

3. У тексті Положення слово "Держветфітослужба" в усіх відмінках замінити словом "Держпродспоживслужба" у відповідному відмінку.

____________


Назад 


Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2019, ЛЕОНОРМ.